Baseny stalowe Orion


Przedstawiamy Państwu ofertę specjalną, idealnie skomponowanych basenów Orion, które cechują się ogromną trwałością i krótkim czasem montażu.

Stalowe baseny Orion to najnowsza generacja basenów panelowych. Opracowana technologia umożliwiła stworzenie dwukrotnie silniejszego i najtrwalszego panelu ściennego dla basenów, które posiadają aż 25 letnią gwarancję. Każdy panel tworzy blacha stali galwanizowanej o grubości 2 mm używanej do budowy niecek basenów Orion. W czasie testów materiał był podany wszystkim typom agresywnych środków chemicznych w komorze solnej, Blachy basenów Orion przeszły wszystkie próby, nie tracąc swoich właściwości ochronnych. Okazały się najtwardszymi stalami używanymi do budowy basenów.

Panele mają standardową wysokość 1,4m oraz szerokość 1m. Wymiary te jednak można dostosowywać do życzeń klienta. Panelowy basen stalowy Orion to o wiele trwalsza alternatywa dla basenów o konstrukcji poliestrowej oraz niecek ze ścianami z blachy ocynkowanej. Wewnątrz basenu montowany jest gotowy wkład z folii Alkorplan ® o grubości 0,75mm lub też spawany na miejscu wkład z powlekanej akrylem folii Alkorplan ® o grubości 1,5mm.

Zalety stalowych basenów Orion

  • posiada własną konstrukcję samonośną, dzięki czemu po montażu jego   ściany osypywane są wyłącznie ziemią pozostałą z wykopu,
  • konstrukcja nie wymaga dodatkowego wykonania murów oporowych,
  • skręcane ze sobą panele wraz z podporami kotwionymi do betonowego podłoża tworzą niezwykle stabilną konstrukcję,
  • istnieje możliwość dostosowania wymiarów i głębokości do życzenia klienta
  • krótki czas montażu