Sklep

Pompa basenowa Aqua Plus 8m3/h

55059
1 476.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Pompa do basenu Aqua Plus 8m3/h 230V 0,40kW to kolejny model, który posiadamy w naszej ofercie. Jest ona niezwykle funkcjonalna. charakteryzuje się doskonałą jakością oraz atrakcyjną ceną. Została skonstruowana nowatorsko, ale prosto - dzięki czemu pracuje niezwykle wydajnie, efektywnie i bez większych usterek. Zapewnia doskonałą filtrację wody basenowej. Pompę należy montować poniżej poziomu wody, maksymalnie na 1,5 m.

Pompa do basenu tylko od sprawdzonych producentów !!!

Odpowiedni dobór pompy basenowej jest bardzo ważny. Dzięki prawidłowej wydajności i mocy woda w basenie będzie czysta, a czyszczenie mechaniczne na najwyższym poziomie. Prawidłowa filtracja wody pozwala na mniejsze zużycie chemii basenowej, a oprócz odpowiedniej pompy pamiętaj także o złożu filtracyjnym piasku kwarcowym, a najlepiej zastosuj szkło AFM – wymiana tylko co 5 lat.

W ofercie naszego sklepu internetowego z basenami znajdziesz tylko pompy basenowe renomowanych producentów, będących na rynku techniki basenowej od wielu lat. Nie wprowadzamy do oferty najtańszych pomp, ponieważ są z nimi problemy – tanie jest drogie.

Pompa do basenu powinna być:

- wykonana z materiałów, tworzyw najwyższej jakości,

- wirnik pompy odpowiednio wyprofilowany i wzmocniony,

- uszczelniacz wzmacniany gumą wysokiej jakości,

- silnik pompy z wysokim współczynnikiem zabezpieczenia IP,

- pompa basenowa musi mieć kosz na wstępne zanieczyszczenia.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ PRODUKTÓW !!! NIE NA NAJNIŻSZĄ CENĘ !!!

Zapisz ten produkt na później