Kamienie Brzegowe

Kamienie na brzeg i wykończenie plaży wokół basenu kreują niepowtarzalny wygląd Twojego basenu ,tworząc wyjątkową atmosferę elegancji .

Niespokojna tekstura i swoiste przestrzenne rozmieszczenie ziaren kamienia powoduje , że Twój basen , jak i cały ogród może stać się unikalnym i ekskluzywnym miejscem z dobrze zaprojektowanym obrzeżem i plażą basenu.

Porowata powierzchnia kamieni zmniejsza ryzyko poślizgnięcia oraz ułatwia odprowadzenie wody. Kamienie wykonane są z mieszanki marmuru ,betonu i pigmentu. Innowacyjna technologia wykonania,wysokiej jakości materiały i perfekcyjne wykonanie pozwalają na użytkowanie przez wiele lat. Odporne na wysokie i bardzo niskie temperatury. Dzięki odpowiedniej grubości kamieni są one niezniszczalne, nie ma żadnego ryzyka ich połamania.

Dostosowanie technologii i wykonania do potrzeb rynku i wymagań klientów stawia nasze kamienie w czołówce zarówno w Europie jak i na świecie.

Kamienie cechują się wysoką jakością budzą zaufanie i pożądanie .Jedno spojrzenie wystarczy , abyś zachwycił się nimi i zapragnął je mieć.

Nasze kamienie to włoski styl wokół Twojego basenu. Wytwarzane od 35 lat przez włoską firmę Carobbio , z pasją i poświęceniem tak właściwym dla włoskich wyrobów.Twoje marzenia mogą stać się rzeczywistością.